NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Denizli’nin kurumsal arsa ofisi tam 6 yıldır binlerce kişiyi arsa sahibi yapıyor. İnsanların bizi tercih etmelerinin en önemli nedenleri:
Kurulduğumuz günden bu yana yatırım için şirketimizin sattığı arsaları tercih eden tüm müşterilerimiz kazandı.
Arsa ürettiğimiz bütün bölgeler zaman içerisinde hızla gelişerek yatırımcıların tümüne ciddi kazançlar sağladı. Arsa Ofisi’mizin uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeleri sahaya doğru yansıttığını gösteren en büyük örnekler, yatırım yaptığımız bölgelerin zaman içerisinde ilçe vasfına ulaşması ve yüzde 300 kâr getirmesidir.

DOGRU ARSA YATIRIMI

Birikimlerinizi kazançla ve güvenle artırmak için doğru bir arsa yatırımı yapmanız gerekir. Sağlam ve risksiz bir gelecek için doğru arsa yatırımının 4 adımını mutlaka uygulayın.
1.Kurumsal firmalardan satın alın: Arsanız ile ilgili bir sorun yaşadığınızda ya da geri satma ihtiyacı hissettiğinizde karşınızda muhatap bulabilmeniz için yatırımı doğru aracılar üzerinden yapın.
2.Göç alan bölgelere yönelin: İmara açılmış, kentsel gelişim alanı içerisinde bulunan yerlerden yatırım yapmaya özen gösterin.
3.Resmi teyitleri yapın: Resmi teyitlerini resmi kurumlardan yapabileceğiniz yatırım aracı olan arsa vasıflı yerler alın.
4.Tapu teslimi: Tapunuzu teslim almadan ödemenizi yapmayın.

NEDEN YATIRIM ARACI ARSA

Gelişen ülke dinamikleriyle birlikte tüm yatırımcılar rotalarını arsaya çevirdi. Arsanın en doğru ve en güvenilir yatırım aracı olmasının 5 nedeni:
Yenisi üretilemeyen bir yatırım aracıdır.
Doğru arsa bulunduğunda kazancının diğer yatırım araçlarından fazla olduğunu ispatlamıştır.
Doğru yere yatırım yapıldığında 5 yıl içerisinde yüzde yüz kazanç sağlamaktadır.
En sağlam ve en risksiz yatırım aracıdır.
Doğru yerden alındığında orta vadede kazanan her zaman alıcının kendisidir.

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

Kent gayrimenkul yatırım danışmanlığı